Zabytkowe samochody retro Rolls-Royce Bentley do wynajęcia w Warszawie

Modele samochodów

Wymarzone auta do ślubu!

Zobacz stylowe auta do ślubu Rolls Royce, Bentley w Warszawie

Poznaj kolekcję zabytkowych samochodów Rolls Royce, Bentley. W swojej ofercie posiadamy aż 6 stylowych samochodów, które z pewnością zaspokoją Twoje potrzeby. Wśród posiadanych aut znajdziesz zarówno samochody bardzo stare jak i te w młodszym wieku. Wszystkie je łączy przynależność do najbardziej prestiżowej marki Rolls Royce, Bentley!

Auta do ślubu jakich jeszcze nie znasz

Nowością w 2012 roku jest świeżo odrestaurowany zabytkowy BENTLEY S1. Jesteśmy dumni z precyzji z jaką odtworzyliśmy każdy fragment tego pięknego samochodu. Mamy nadzieję, że zachwyci on również i Ciebie.
BENTLEY S1, najnowsze auto do wynajęcia na ślub, poczuj w nim ducha brytyjskiej motoryzacji!
O naszych samochodach wiemy dosłownie wszystko. Wybierając którykolwiek z nich masz pewność, że Cię nie zawiedzie i zawsze będzie się dumnie prezentować tak jak tego oczekujesz!

Najstarsze, zabytkowe auta do ślubu w Warszawie

Przenieś się w klimat lat 30-tych wybierając ROLLS ROYCE 25/30 HP. Ten największy samochód w naszej ofercie z łatwością pomieści Ciebie i 3 twoich gości. Jeśli zdecydujesz się na podróż tylko we dwoje, będziesz cieszyć się komfortem i ponadprzeciętną ilością wolnego miejsca. Zabytkowy ROLLS ROYCE 25/30 HP pozostawia niezapomniane wrażenia z jazdy, naprawdę!