najpopularniejsze dekoracje na samochód do ślubu, ImperialCars.pl

Dekoracja samochodu jest nieodzownym elementem auta do ślubu nawet tak eleganckiego jak zabytkowy Rolls-Royce lub Bentley!

W oparciu o aktualne trendy i z wielką pasją tworzymy niebanalne dekoracje florystyczne auta do ślubu z wykorzystaniem świeżych kwiatów, zarówno sezonowych jak i tych całorocznych. Choć świeże kwiaty cięte wyglądają bardzo pięknie i naturalnie, ich wadą jest niestety krótka żywotność. Zwłaszcza w miesiącach letnich nieodpowiednio dobrane kwiaty wytrzymują zaledwie kilka godzin na rozgrzanej od słońca masce samochodu, a potem niestety więdną. Dlatego też wybierając kwiaty do dekoracji samochodu do ślubu staramy się dobierać zawsze najbardziej wytrzymałe gatunki i odmiany roślin, które sprostają tym niekorzystnym warunkom.

Aby dekoracja auta dłużej zachowywała świeżość, przygotowujemy ją na kilka godzin przed montażem stosując dodatkowo specjalne preparaty w aerozolu i plastikowe flakoniki z wodą, które przedłużają żywotność kwiatów. Każdą aranżację uzupełniamy różnego rodzaju dodatkami z traw, kłosów zbóż i kwiatów polnych, które zapewniają piękny i niepowtarzalny efekt.

Obecne trendy to raczej minimalizm i elegancja, ale też asymetria. Liczy się przede wszystkim pomysłowość w dekoracji ślubnej samochodu. Nie sztuka zrobić dużą dekorację z wielu rodzajów kwiatów, ale sztuka ciekawie udekorować auto tylko jednym gatunkiem i to w niewielkiej ilości. Taka praca może przynieść wiele radości i satysfakcji także Młodej Parze, która być może zdecyduje się nawet sama coś zaprojektować a firma wg tego projektu wykona dla niej przystrojenie auta.

Największą popularność wśród naszych Klientów zdobywa dekoracja trzech kwiatowych kul na masce z samych margerytek lub goździków z dodatkiem zielonych akcentów wokół podstawy kompozycji. Dodatkowo do kompletu wykonujemy mniejsze przypinki na drzwi z długimi, wąskimi wstążkami.

W naszej galerii na Flickr umieściliśmy zdjęcia najciekawszych dekoracji jakie do tej pory zdobiły nasze auta. Wejdź i zobacz nasze najpopularniejsze dekoracje na samochód do ślubu.

Informacje o nas