Dowiedz się więcej o ImperialCars i naszej pasji do zabytkowych samochodów

Tym razem przedstawiamy wam nowe spojrzenie na współczesnego klasyka! Rolls-Royce Silver Spirit prawdziwy brytyjski szlachcic w pełnej okazałości w obiektywie Jacka Chmielewskiego. Rolls-Royce Silver Spirit to nasza nowa propozycja w segmencie luksusowych współczesnych klasyków!

CZYTAJ WIĘCEJ

Przełom maja i czerwca to najpiękniejszy okres wiosny. Właśnie teraz rozkwitają piwonie jedne z najpiękniejszych kwiatów wiosny. Nie jest tajemnicą, że piwonie idealnie nadają się do bukietów ślubnych. Jeśli więc szukasz pomysłu na niebanalny, romantyczny bukiet ślubny koniecznie pomyśl o bajecznych piwoniach!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie auto do ślubu dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń z jazdy, a zaproszonym gościom niekończących się tematów do rozmów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Biały Rolls-Royce Silver Cloud to najczęściej wybierany Rolls-Royce do ślubu w Warszawie!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasz kalendarz ciągle zapełnia się nowymi rezerwacjami i choć za oknem nadal śnieg i mróz to już ostatnia chwila by pomyśleć o wynajęciu auta do ślubu!

CZYTAJ WIĘCEJ

Konsekwentnie powiększamy naszą kolekcję samochodów Rolls-Royce, Bentley do ślubu. W 2013 roku w naszej ofercie pojawi się nowe auto do ślubu. Kolejny raz postawiliśmy na Bentley S1, tak chętnie wybierany przez was w ubiegłym roku samochód do ślubu w Warszawie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dekoracja samochodu jest nieodzownym elementem auta do ślubu nawet tak eleganckiego jak zabytkowy Rolls-Royce lub Bentley!

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiamy 10 inspirujących bukietów ślubnych podpatrzonych podczas ślubów. Są wśród niech zarówno klasyczne kompozycje z białych i kremowych róż, jak i bardziej wymyślne w odcieniach różu i fioletu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Informacje o nas