Najbardziej prestiżowe samochody
na ślub w Warszawie!

Witamy w ImperialCars!

Jesteśmy rodzinną firmą wynajmującą prestiżowe samochody na ślub w Warszawie. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie oryginalne samochody znanej brytyjskiej marki Rolls Royce & Bentley. Wszystkie starannie odrestaurowane auta mogą godnie towarzyszyć Ci w najpiękniejszym dniu Twojego życia!


Rolls Royce & Bentley, prestiżowe samochody na ślub!

W ImperialCars wynajmiesz zabytkowe samochody Rolls Royce & Bentley do ślubu i na wesele. Nasze eleganckie auta retro, samochody na ślub i limuzyny do wynajęcia rozpalą Twoje zmysły. Już dziś poznaj Bentley S1 najnowsze auto na ślub w naszej kolekcji!

Wynajmij samochód na ślub, nowego Bentley S1!

Wybierz nowego Bentley S1 i spełnij swoje marzenia o idealnym ślubie. Dzięki starannej odbudowie przywróciliśmy go do stanu jakby właśnie opuścił fabrykę. Nowe wnętrze, nowy lakier i nowe błyszczące chromy to dopiero początek całej listy modyfikacji dzięki którym Bentley S1 to najpiękniejszy samochód na ślub w Warszawie.

Samochód na ślub, na który Cię stać!

Wynajem auta na ślub wcale nie musi być drogie! Dzięki szerokiej gamie modeli możemy zaoferować atrakcyjne warunki wynajmu w najniższych cenach. Już dziś poznaj nasze samochody na ślub w Warszawie. Dowiedz się więcej o warunkach wynajmu cenach i wolnych terminach.